- Huis
- >
- batterijtester
- >
- Batterij interne weerstandstester
- >
- Handheld digitale LCR-meter capaciteit inductantie weerstand tester
Categorieën
Hete producten
Handheld digitale LCR-meter capaciteit inductantie weerstand tester
Merk:
TOB NEW ENERGYItem nr.:
TOB-ET43bestelling (MOQ):
1Betaling:
L/C,T/Tproduct oorsprong:
Chinaverzendhaven:
XIAMEN
Handheld digitale LCR-meter capaciteit inductie weerstand tester - TOB-ET43-serie
2,8 inch TFT-display, 0,2% basisnauwkeurigheid, vier modellen van vaste frequentiepunten tot 100 kHz met een stap van 1 Hz
Productoverzicht en ideale toepassingen
De TOB-ET43-serie is een handgedragen LCR-brug voor het meten van inductie, capaciteit, weerstand en impedantie aan de werkbank, in de ingangscontrole of overal waar een netgevoede tafelmeter onhandig is. Elk instrument heeft een 2,8 inch TFT LCD-scherm en leest vijf cijfers op de hoofdparameter en vijf op de secundaire, zodat een meting L, C, R of Z terugkeert samen met X, D, Q, de fasehoek of ESR. De bediening gaat via het toetsenbord: hold, automatisch of handmatig bereik, nul en kalibratie, tolerantie en vergelijking, snelheid, frequentie, niveau en een navigatiecluster met vier toetsen. Een uitklapbare standaard houdt de meter in een leesbare hoek zodat beide handen vrij blijven voor de klemmen.
De serie bestaat uit vier modellen in plaats van één, en de verschillen zijn weloverwogen in plaats van cosmetisch. ET430 en ET432 doorlopen beide 100 Hz, 120 Hz, 1 kHz, 10 kHz, 40 kHz en 100 kHz, maar alleen de ET432 voegt de gelijkstroomweerstandsmodus, de instelbare interne bias en de volledige set testniveaus toe. De ET431 behoudt de vier lagere frequentiepunten en houdt de DCR-modus en de bias, dus het is het model voor werk dat nooit 40 kHz of 100 kHz nodig heeft. De ET433 vervangt de vaste punten door een frequentie die overal kan worden ingesteld van 100 Hz tot 100 kHz in stappen van 1 Hz, en voegt een testniveau toe dat instelbaar is van 10 mV tot 1100 mV. Welke van de vier u wilt, wordt beslist door twee vragen, niet door vier: hoe hoog in frequentie u moet gaan, en of u een component moet voorzien van een bias terwijl u deze meet.
De meetinrichting is gebouwd rond vier aansluitingen in plaats van twee. Het voorpaneel toont Hpot, Hcur, Lpot en Lcur plus een afschermingsklem, wat een Kelvin-opstelling met vier aansluitingen is: de stroom wordt door het ene paar gedwongen en de spanning wordt over het andere gedetecteerd, zodat de weerstand van de snoeren en van het contact geen deel uitmaakt van de meting. Bij 100 kHz stopt dat onderscheid pedant te zijn. Een paar tientjes nanohenry aan snoerinductie, wat normaal is voor een handgedragen snoer, is een meetbare impedantie bij die frequentie, en een meting met twee aansluitingen zal dit toeschrijven aan het component. De meegeleverde Kelvin-klemmen plaatsen de stroom- en detectieverbindingen bij de componentbehuizing, en daarom zijn ze belangrijker op de 100 kHz-modellen dan op de 1 kHz-modellen.
Omdat hij werkt op een interne lithiumbatterij en wordt opgeladen via USB Type-C, is de meter niet gebonden aan een stopcontact op de werkbank, en de USB-poort draagt ook de communicatie-interface voor het loggen naar een pc. Die combinatie maakt hem nuttig in een werkplaats of een goederenontvangstruimte: hij kan naar het component worden gedragen in plaats van dat het component naar het instrument wordt gedragen. Het nadeel is dat het een instrument op componentniveau is, geen vermogensinstrument, dus het meet een condensator of een spoel en geen accu.
Ideaal voor:
- Ingangscontrole van condensatoren, spoelen en weerstanden, waarbij snel en herhaalbaar een tolerantiescherm moet worden toegepast
- Probleemoplossing op de werkbank en in het veld van geassembleerde printplaten, waarbij het component niet naar een tafelinstrument kan worden gebracht
- Matchen en sorteren van componenten tegenover een nominale waarde, met behulp van de afwijkingsmeting en de screeninglimieten van 1 tot 50 procent
- Controles van elektrolytische condensatoren, die worden ondersteund door de speciale elektrolytische modus op alle vier de modellen
- Frequentieafhankelijke karakterisering met een beperkt budget, waarbij de ET433 doorloopt van 100 Hz tot 100 kHz in stappen van 1 Hz in plaats van op vaste punten
Wees duidelijk over wat dit instrument niet is, omdat de productfamilie op deze site de verwarring gemakkelijk maakt. Het is een impedantie- en componentenmeter: het zet een klein testsignaal over een component en rapporteert hoe dat component eruitziet. Het is geen voeding of een belasting, dus het kan een batterij niet ontladen of karakteriseren, wat de taak is van de 400 W programmeerbare DC elektronische belasting of de enkel- en dubbelkanaals programmeerbare DC elektronische belasting. Het is ook geen signaalbron, dus het kan geen circuit aansturen, wat de dubbelkanaals DDS willekeurige golfvormgenerator voor is. Wat het doet is u vertellen of het component in uw hand het component is dat u denkt dat het is.
Productvideo: TOB-ET43 handgedragen LCR-meter.
Volledige specificaties
De serietabel is het gegevensblad, weergegeven zonder afronding, met de vier modellen naast elkaar zodat de verschillen langs een kolom kunnen worden afgelezen in plaats van uit een brochure te worden afgeleid. Waar een rij alle vier de kolommen overspant, is de functie gemeenschappelijk voor de hele serie.
1. Serievergelijking
| Item | ET430 | ET431 | ET432 | ET433 |
|---|---|---|---|---|
| Testfrequentie | 100 Hz, 120 Hz, 1 kHz, 10 kHz, 40 kHz, 100 kHz | 100 Hz, 120 Hz, 1 kHz, 10 kHz | 100 Hz, 120 Hz, 1 kHz, 10 kHz, 40 kHz, 100 kHz | 100 Hz tot 100 kHz continu instelbaar, stap van 1 Hz |
| Basisnauwkeurigheid | 0,003 | 0,002 | 0,002 | 0,002 |
| Beeldscherm | 2,8 inch TFT-lcd | |||
| Aantal weergavecijfers | Hoofdparameter 5 cijfers, secundaire parameter 5 cijfers | |||
| Gemeten parameters | Hoofdparameter L, C, R, Z; secundaire parameter X, D, Q, fasehoek, ESR | |||
| Elektrolytische condensatormodus | Ja | Ja | Ja | Ja |
| DCR-modus | Nee | Ja | Ja | Ja |
| Meetbereik | L 0,000 μH tot 2000 H; C 0,000 pF tot 20,000 mF; R 0,0001 Ω tot 20,000 MΩ | |||
| Meetsnelheid weergave | 1 keer per seconde (langzaam), 2 keer per seconde (gemiddeld), 4 keer per seconde (snel) | |||
| Interne bias | Nee | 0 tot 500 mV instelbaar, stap van 1 mV | ||
| Testniveau | 300 mVrms, 600 mVrms | 100 mVrms, 300 mVrms, 600 mVrms, 1 Vrms | 10 mV tot 1100 mV instelbaar | |
2. Kalibratie, screening en interface
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Kalibratiefunctie | Open-circuitkalibratie en kortsluitingskalibratie |
| Screeningsfunctie | Grensbereik instelbaar van 1 procent tot 50 procent, met vaste punten op 1 procent, 5 procent, 10 procent en 20 procent |
| Afwijkingsmeting | Vergelijkt een component met een ingestelde nominale waarde en toont de afwijking als een percentage |
| Communicatie | USB-interface naar een pc, met de USB Type-C-aansluiting op de behuizing van het instrument |
| Overige instellingen | Aanpassing van de helderheid van de achtergrondverlichting, Chinese en Engelse interface, automatische uitschakeltijd |
| Voeding | Interne lithiumbatterij met hoge capaciteit, opgeladen via de USB-poort |
De meter met de accessoires waarmee deze wordt geleverd: Kelvin-klemmen, een set testkabels met klemmen en probes, een USB-kabel, een voedingsadapter met verwisselbare stekkers en de gouden kortsluitstrip die wordt gebruikt voor de kortsluitkalibratie.
De USB Type-C-aansluiting aan de rechterkant van de Behuizing, boven de uitklapbare standaard. Dezelfde poort laadt de interne batterij op en onderhoudt de communicatieverbinding met een pc.
3. Standaard en optionele accessoires
| Categorie | Artikelen |
|---|---|
| Standaardconfiguratie | 1. USB-kabel; 2. Voedingsadapter; 3. Kortsluitstrip; 4. Rode en zwarte rubberen plug; 5. Lithiumbatterij met hoge capaciteit |
| Optionele configuratie | Kelvin-klemmen; SMD-klemmen |
De basisnauwkeurigheid wordt vermeld als een verhouding, dus 0,002 is 0,2 procent en 0,003 is 0,3 procent. Meetbereiken omvatten het volledige bereik over alle bereiken en niet de nauwkeurigheid op een enkel punt. De opstelling met vier klemmen en de kalibratie die dit ondersteunt, worden beschreven in de volgende secties.
Kiezen tussen de vier modellen
Vier modelnummers op één pagina verleiden de koper om het hoogste te kiezen. Dat is meestal de verkeerde aankoop, omdat het topmodel alleen beter is in dingen die de andere drie al goed doen en voor het verschil wordt betaald in geld en menudiepte. De serie splitst zich op in drie capaciteiten, en deze zijn onafhankelijk van elkaar: de frequentiepunten, de DC-weerstandsmodus met zijn interne bias en de resolutie van het testniveau.
| Als je nodig hebt | Kiezen | Waarom, uit de tabel |
|---|---|---|
| Metingen tot 10 kHz, plus DC-weerstand en bias | ET431 | Vier frequentiepunten, 0,2 procent, DCR-modus, bias tot 500 mV, vier testniveaus, op de laagste capaciteit van de vier |
| 40 kHz en 100 kHz, en niets anders | ET430 | Zes vaste punten inclusief 40 kHz en 100 kHz, maar geen DCR-modus, geen bias en slechts twee testniveaus |
| Het volledige vaste-puntbereik en de DC-weerstandsmodus samen | ET432 | Zes vaste punten, 0,2 procent, DCR-modus, bias tot 500 mV, vier testniveaus |
| Een frequentie die geen van de vaste punten is, of een testniveau dat je zelf instelt | ET433 | 100 Hz tot 100 kHz in stappen van 1 Hz en een niveau instelbaar van 10 mV tot 1100 mV, plus DCR-modus en bias |
De valkuil is de ET430. Het is het enige model dat 100 kHz bereikt zonder de DC-weerstandsmodus, en het enige dat 100 kHz bereikt met een testniveau dat niet onder 300 mVrms kan worden ingesteld. Een koper die hierop kiest puur op basis van frequentie en er vervolgens achter komt dat de ingangsinspectieprocedure vraagt om een DC-weerstandscontrole, heeft tweemaal het verkeerde instrument gekocht. Als je 100 kHz nodig hebt en je hebt ook DCR nodig, dan is het antwoord ET432, niet ET430.
De andere valkuil is precies het omgekeerde: betalen voor ET433 wanneer de procedure vaste punten voorschrijft. Als uw inspectieblad zegt dat u moet meten op 1 kHz en 100 kHz, voegt een continu afstelbaar instrument een instelling toe die verkeerd kan blijven staan. Vaste punten zijn een functie, geen beperking, bij een productie-inspectie waarbij dezelfde test identiek moet worden herhaald door verschillende personen. ET433 verdient zijn plaats in ontwikkelingswerk, waar de frequentie van belang vaak degene is die u nog zoekt: de eigen resonantie van een condensator of het punt waarop een gewikkeld component zich niet langer als een inductor gedraagt, ligt zelden precies bij 1 kHz of 100 kHz.
Waarom vier klemmen en Kelvin-klemmen belangrijk zijn bij 100 kHz
Een tweeklemmenmeter meet de component plus de kabels plus de contactweerstand, en rapporteert het totaal alsof het de component is. Een opstelling met vier klemmen scheidt de twee taken: het ene paar klemmen dwingt de teststroom door de component en een tweede paar meet de spanning eroverheen. Omdat het meetpaar bijna geen stroom voert, verschijnt de spanningsval langs de stroomkabels en over de contactpunten niet in de aflezing. Op dit instrument zijn dat de Hcur- en Lcur-klemmen voor de stroom en Hpot en Lpot voor de meting, wat de reden is dat het voorpaneel vier aansluitingen heeft waar een goedkope handheld er twee heeft.
De vier meetklemmen met de aardingsschermklem ernaast, onder het toetsenbord, met de standaard uitgeklapt.
Bij 100 kHz houdt de opstelling op een verfijning te zijn en wordt het een vereiste, omdat de parasiet waar u tegen vecht eerder inductantie dan weerstand is. Twintig nanohenry is een normaal cijfer voor een korte handstroomkabel, en bij 100 kHz levert dit 12,6 milliohm aan reactantie op, wat de berekening is van twee pi maal 100 kHz maal 20 nH. Dat is te verwaarlozen ten opzichte van een condensator van 1 mF, en het is niet te verwaarlozen ten opzichte van een inductor van 10 microhenry, waarvan de eigen reactantie bij dezelfde frequentie 6,28 ohm bedraagt: 12,6 milliohm tegenover 6,28 ohm is 0,2 procent, wat exact de basisnauwkeurigheid van het instrument is. Met andere woorden, aan de bovenkant van het frequentiebereik kan een niet-getrimde tweeklemmenkabel het volledige foutenbudget opslokken voordat de meter een fout heeft gemaakt.
De meegeleverde Kelvin-klemmen zijn het praktische antwoord daarop, omdat ze de stroom- en meetverbindingen naar de bek verplaatsen en deze bij de componentbehuizing houden in plaats van aan het uiteinde van een kabel. Dit is ook de reden waarom de klemmen het waard zijn om te gebruiken, zelfs bij 1 kHz waar de getallen gunstiger zijn: dezelfde klem die de inductantie verhelpt, verhelpt ook de dagelijkse herhaalbaarheid, omdat het contactpunt niet langer afhangt van waar de operator toevallig heeft gegrepen.
Open- en kortsluitkalibratie is de tweede helft van hetzelfde probleem, en het is de stap die het vaakst wordt overgeslagen. Een kortsluitkalibratie met de meegeleverde gouden staaf meet de residu-impedantie van het armatuur en de kabels en slaat deze op, zodat de meter deze van elke latere aflezing kan aftrekken. Een open-circuit kalibratie doet hetzelfde voor de stray-capaciteit over de klemmen, wat belangrijk is wanneer u kleine capaciteiten meet en de capaciteit van het armatuur een betekenisvolle fractie van de waarde vormt. Beide zijn de moeite waard om te herhalen wanneer de kabels worden gewisseld, en geen van beide werkt als de kalibratie is uitgevoerd terwijl de klemmen op een metalen werkbank lagen.
De aardingsschermklem is het derde onderdeel, en het is degene die het moeilijkst uit te leggen en het makkelijkst te demonstreren is. Wanneer de te meten impedantie hoog is, wat kleine capaciteit of grote inductantie betekent, bevinden de kabelafscherming en het omliggende metaal zich op een potentiaal die in de meting kan koppelen. Het verbinden van de afscherming met de aardingsschermklem geeft die koppeling een gedefinieerde bestemming in plaats van deze zijn weg te laten vinden naar de meetkabel. Het is geen functie die opvalt in een specificatietabel, en het is het verschil tussen een stabiel laatste cijfer en een aflezing die verloopt terwijl u ernaar kijkt.
Wat dit alles niet oplost, is het component zelf. Een condensator die in het circuit wordt gemeten, leest het parallelle netwerk eromheen, een inductor die naast een stalen chassis wordt gemeten, leest het chassis, en een elektrolytische condensator die koud wordt gemeten, leest anders dan een die op zijn werkingstemperatuur wordt gemeten. Het instrument is nauwkeurig over waar het op is aangesloten; bepalen waar het op is aangesloten, is de taak van de operator, en de elektrolytische modus, de afwijkingsmeting en de screeninglimieten zijn er om dat oordeel herhaalbaar te maken in plaats van het voor u te doen.
Belangrijke technische kenmerken
- Drie onafhankelijke mogelijkheden, geen ladder. Frequentiepunten, de DCR-modus met zijn interne bias en de resolutie van het testniveau veranderen afzonderlijk over de vier modellen. Daarom bereikt de ET430 100 kHz zonder gelijkstroomweerstandmodus, terwijl de ET431 deze modus wel heeft en stopt bij 10 kHz.
- Vierklemmelmeting met een afscherming. Hcur en Lcur sturen de stroom aan, Hpot en Lpot meten de spanning, en de afschermingsklem biedt de kabelafscherming een gedefinieerde plek om naartoe te gaan. Kabel- en contactweerstand worden uitgesloten van de meting door de constructie in plaats van door correctie.
- 100 kHz op drie van de vier modellen, en stappen van 1 Hz op één. De ET430, ET432 en ET433 bereiken 100 kHz, maar alleen bij de ET433 kunt u de frequentie instellen op een willekeurige waarde tussen 100 Hz en 100 kHz in plaats van te schakelen tussen zes vaste punten.
- Vijf cijfers op beide parameters tegelijk. De hoofdparameter is L, C, R of Z en de secundaire is X, D, Q, de fasehoek of ESR, beide weergegeven met vijf cijfers op het 2,8-inch TFT-scherm, zodat een verlieswaarde en een waarde kunnen worden afgelezen zonder van functie te veranderen.
- Sortering van 1 tot 50 procent met een afwijkingsweergave. Het limietbereik is instelbaar binnen dat hele bereik met vaste punten op 1, 5, 10 en 20 procent, en de afwijkingsmeting rapporteert het verschil ten opzichte van een opgeslagen nominale waarde als een percentage, wat componenten sorteren een vergelijking in plaats van een berekening maakt.
- Open- en kortsluitingskalibratie met de staaf in de doos. De gouden kortsluitstaaf die bij de meter wordt geleverd, is het hulpstuk voor de kortsluitkalibratie, zodat de restimpedantie van de snoeren kan worden gemeten en afgetrokken in plaats van dat deze als klein wordt verondersteld.
- Werkt op batterijen, wordt opgeladen en aangesloten via USB Type-C. Een interne lithiumbatterij met hoge capaciteit haalt de meter weg bij het stopcontact van de werkbank, dezelfde poort herbergt de USB-communicatie-interface naar een pc, en een automatische uitschakeltijd beschermt de batterij wanneer de meter aan blijft staan.
Gebruiksadviezen, onderhoud en veiligheid
1. Voordat u meet
Het voorpaneel bevat één waarschuwing boven de klemmen, en dat is de enige veiligheidsinstructie die ertoe doet op dit instrument: ontlaad de condensator vóór het testen. Een condensator die net uit een circuit komt, kan lading vasthouden, en als u deze op de meter aansluit, ontlaadt die lading zich via de ingang. Het resultaat is op zijn best een verkeerde eerste meting en in het slechtste geval een beschadigde frontend. Ontlaad via een weerstand, controleer met een voltmeter of de condensator groot is, en sluit hem dan aan.
Stel de frequentie en het testniveau in vóór u kalibreert, niet achteraf, omdat beide sets kalibratiegegevens behoren bij de omstandigheden waaronder ze zijn verkregen. Voer vervolgens de open kalibratie uit met de klemmen uit elkaar en de kortsluitkalibratie met de gouden staaf ertussen, en laat de klemmen in dezelfde houding staan als waarin u ze zult gebruiken. Een kortsluitkalibratie die is uitgevoerd terwijl de klemmen plat op een metalen werkbank liggen, meet de werkbank net zozeer als de snoeren.
De uitgeklapte standaard geopend, gezien vanaf de achterkant: de twee sleuven die hem op zijn plek houden, en het typeplaatje daartussenin. Doordat de meter in een afleeshoek staat, blijven beide handen vrij voor de klemmen.
2. Sorteren en afwijkingsmeting in de praktijk
Voor inspectiewerkzaamheden is de nuttige functie niet de absolute aflezing, maar de afwijking. Sla de nominale waarde eenmalig op, stel een sorteringslimiet in, en het display vertelt de operator vervolgens goed of afgekeurd zonder dat iemand een getal hoeft af te lezen en dat in zijn hoofd hoeft te vergelijken. De vaste punten op 1, 5, 10 en 20 procent dekken de gangbare componenttoleranties, en de vrije instelling tussen 1 en de 50 procent de rest. Dit is tevens de eerlijke manier om twee batches te vergelijken: meet beide ten opzichte van dezelfde nominale waarde, op dezelfde frequentie, met hetzelfde niveau, en het afwijkingspercentage is vergelijkbaar, zelfs wanneer de absolute waarden verlopen door temperatuur.
Gebruik de elektrolytische condensatormodus voor elektrolytische condensatoren in plaats van de standaard capaciteitsfunctie. Een elektrolytische condensator is een condensator in serie met een weerstand en een inductie, en de speciale modus rapporteert wat de condensator daadwerkelijk is in plaats van wat een eenvoudige capaciteitsmeting zou willen dat het is.
3. Batterij, opladen en onderhoud van de snoeren
Laad op via de USB Type-C-poort met de meegeleverde adapter en stel de automatische uitschakeltijd in op iets korter dan het interval waarin u de meter daadwerkelijk gebruikt; een handinstrument dat tussen metingen door aan blijft staan is de gebruikelijke reden dat een batterij leeg is wanneer de batch arriveert. Bewaar de meter met gesloten klemmen en uit de buurt van metaal. De Kelvinklemmen zijn het onderdeel van de set dat als eerste defect raakt, en ze falen bij de bek waar de twee geleiders de component raken, niet bij de stekker.
Gebruik voor opbouwmontage (SMD) de optionele SMD-klemmen in plaats van te proberen de standaard Kelvin-bekken op een 0603-component te houden. De meting is slechts zo betrouwbaar als het contact, en een klem die halverwege de meting wegglijdt, levert een getal op dat aannemelijk lijkt maar onjuist is. Als metingen tussen operators beginnen te verlopen in plaats de metingen tussen componenten, verdacht dan eerst de snoeren in plaats van de meter en voer de kortsluitkalibratie opnieuw uit met de staaf.
Technische veelgestelde vragen
V: Welk van de vier modellen moet ik bestellen?
Beantwoord eerst twee vragen. Hebt u 40 kHz of 100 kHz nodig, of gebeurt alles bij 10 kHz en lager? Als het antwoord 10 kHz en lager is, dekt de ET431 uw behoefte en voegt deze de gelijkstroomweerstandmodus en de interne bias toe die de ET430 niet heeft. Als het antwoord 100 kHz is, dan kiest u tussen de ET430, ET432 en ET433, en de tweede vraag beslist dit: kan uw procedure werken met vaste frequentiepunten, of heeft deze een frequentie nodig die u zelf instelt? Vaste punten en de ET432 voor inspectiewerkzaamheden, een ingestelde frequentie en de ET433 voor ontwikkeling. De ET430 is het model voor werkzaamheden op 100 kHz dat daadwerkelijk nooit een gelijkstroomweerstandsmeting nodig heeft.
V: Kan ik dit gebruiken om de interne weerstand van een cel te meten?
Nee, en het is de moeite waard om hier resoluut in te zijn. Een LCR-meter verwacht een passieve component; een cel is een actieve spanningsbron, en het aansluiten daarvan op de meetklemmen zet een gelijkspanningspotentiaal over op een ingang die is ontworpen voor een testsignaal op millivoltniveau. Celimpedantie wordt gemeten met een speciale interne-weerstandstester voor batterijen, die berekend is op de spanning en is gebouwd om deze aan te kunnen. De gelijkstroomweerstandsmodus op de ET431 tot en met ET433 is bedoeld voor passieve componenten binnen het meetbereik, niet voor bronnen.
V: Wat is het verschil tussen de Kelvinklemmen en de andere snoeren in de doos?
De Kelvinklemmen zijn het accessoire met vier klemmen: ze voeren het stroompaar en het meetpaar naar buiten naar de bekken, zodat de meting wordt verricht bij de componentbehuizing. De snoeren voor algemeen gebruik met klemmen en tasters zijn de handige optie voor snelle controles en om in een printplaat te reiken. Gebruik de Kelvinklemmen wanneer de meting ertoe doet en de algemene snoeren wanneer de meting een eerste indruk is.
V: Moet het apparaat periodiek worden herkalibreerd?
Het datablad vermeldt geen herkalibratie-interval, dus we gaan er zelf geen verzinnen. Wat het wel specificeert, zijn de twee procedures op gebruikersniveau, open-circuit- en kortsluitkalibratie, die ervoor zorgen dat de meting betrouwbaar blijft tussen formele kalibraties in. Als uw kwaliteitssysteem een herleidbaar interval vereist, stel dat dan in op basis van uw eigen vereisten en uw eigen referentiestandaarden; het instrument biedt u de kalibratiefuncties om op beide manieren te werken.
V: Kan het metingen registreren naar een pc?
De USB-interface en pc-communicatie zijn gespecificeerd, en de poort op het instrument is USB Type-C. Het datablad noemt het communicatieprotocol of een softwarepakket niet, dus als kant-en-klare dataregistratie een vereiste is in plaats van een leuke extra, zeg dat dan vóór de bestelling: het is een vraag over de meegeleverde software in plaats van over de hardware, en het eerlijke antwoord is om dit te bevestigen in plaats van van het een of het ander uit te gaan.
V: Heb ik de optionele SMD-klemmen nodig?
Als u regelmatig opbouwcomponenten meet, ja. De standaard Kelvin-kaken zijn gemaakt voor componenten met draden en doorgaande gaten, en het vasthouden daarvan op een klein chiponderdeel is een klus voor twee handen die onstabiele metingen oplevert. De SMD-klemmen zijn het optionele accessoire daarvoor, en ze zijn het waard om samen met de meter te bestellen in plaats van na de eerste frustrerende middag.
Vertel ons welke componenten u inspecteert en welke frequenties uw procedure vereist, en wij bevestigen het modelen de accessoires in één antwoord.
E-mail: tob.amy@tobmachine.com | Mobiele telefoon: +86 181 2071 5609
Baoordeeld door: Science Wang, Six Sigma Black Belt, Batterijlijnen | Laatst bijgewerkt: 2026-11-02
Vorige:
Tafelmodel LCR-meter Digitale tester 10 Hz - 1 MHzVolgende:
Isolatieweerstand batterijcel kortsluittester
Als u geïnteresseerd bent in onze producten en meer details wilt weten, laat dan hier een bericht achter, wij zullen u zo snel mogelijk antwoorden.













